Naše pěstírna ♥ 

je vybavena tím nejlepším a nejkvalitnějším vybavením pro udržení nejvyšší kvality prostředí. Dle pravidel SAKL. Od kontrolované ventilace, filtrace, osvětlení až po kvalitu vody a určování potřebných hladin živin a mikroprvků. I přes to hledíme na životní prostředí a používáme například dešťovou vodu nebo recyklujeme substrát kompostováním.

Proto se také naše květy umístily na prvním místě v soutěži kvality Cannabis Cupu 2021.

 

Pěstební podmínky:

Já a moje žena se každý den věnujeme kvalitě našich rostlin pro naše zákazníky. Pěstujeme v substrátu, mícháme si vlastní směs. Jako osvětlení používáme sice dnes už zastaralé a velmi drahé na provoz, ale přesto funkční sodíkové výbojky 1000W. V prostorách 8m x 9m máme 24 těchto světel. Řídíme nejen délku dne, ale i napodobujeme úsvit a západ „slunce“ tak, abychom co nejvíce napodobili přírodní podmínky. Zalíváme ručně, každou kytičku zvlášť opečováváme jako by u nás byla jediná. Milujeme to, milujeme konopí už jen proto, jak vypadá. Každých 4-6 týdnů pro Vás máme novou sklizeň. Ta probíhá v jeden den, kdy konopí sklidíme a přesuneme do naší jedinečné sušírny, kde kontrolujeme nejen vlhkost a teplotu, ale zajistíme zachování všech terpenů a vůní, a to aby konopí kvalitně a postupně dozrálo. Následuje očištění a rozebrání na stonky a květy. Květy dále očistíme od lístečků, které je VŽDY ruční a uskladníme. Uskladnění květů probíhá v ochranné atmosféře při 10 stupních celsia – v pytlících, ze kterých vysajeme vzduch (který obsahuje kyslík) a následně ho nahradíme dusíkem, aby nedocházelo k degradaci květů kyslíkem a světlem. Pak je už jen zabalíme a putují k Vám přes náš e-shop. Ale máme i velkoobchod, velkoobchodní ceny pro Vás stanovujeme od 100g. Zaručujeme vždy 100%  kvalitu potvrzenou testem.

Samotné fungování pěstírny je jednou z částí našeho know-how. Zkoumáme vlivy externích podmínek na růst rostlin či samotnou produkci obsahových látek v květenství. Snažíme se intenzivně zkoumat. V lékárenských prostorách naší klinicko-farmakologické jednotky bude také probíhat výzkum preklinické části, tedy možnosti zpracování květu na další formy aplikace. Existuje celá řada metod extrakce obsahových látek – mechanická, organickými rozpouštědly nebo díky oxidu uhličitému. Získaný extrakt je základem třeba pro přípravu našich olejů. Možností je spousta…

 

 

 

Co pěstujeme?

Pěstujeme v EU registrované odrůdy konopí s vysokým obsahem aktivních látek, terpenů a hlavně kannabinoidů.

Naše modely se pohybují od 6% až do 24% CBD včetně THC v povolené koncentraci do 1%

Therapy, OG Kush, AK-47, Silver Haze CBD, Super Silver Haze, Lemon Haze, Ghandi,

Cream Caramel, Orange Gelato, Blue Gelato, Strawberry, Cattatonic, a další

 

Sazenice si šlechtíme sami a pečlivou selekcí nejlepších matečních rostlin vybíráme jen ty nejkvalitnější.

Hnojiva používáme pouze od značky Canna