Co Je HHC-p

Hydrogenovaný HHC

 

-Opojné množství alternativních kanabinoidních produktů se přes noc dostalo do rohových obchodů a online prodejců. 

Jakkoli jsou tyto legální možnosti odvozené z konopí vítány, zdá se, že mnohé z nich mohou být pryč, jakmile přišly. Státy a kraje jsou zaneprázdněny snahou schválit legislativu, která je přísně omezuje nebo úplně zakazuje. 

HHCP je jedinečný kanabinoid, protože je super účinný a nespadá pod záštitu současných omezení THC. 

Pokračujte ve čtení, abyste se dozvěděli vše o HHC-P a mé zkušenosti s jeho testováním.

0,5G HHCP

Co Je HHCP

 

HHCP je hydrogenovaná verze HHC . Ve své čisté formě je HHCP viskózní olej. Obvykle má mírně žlutou barvu, i když někdy může mít tmavší jantarovou barvu. 

Celkově nabízí HHCP ve srovnání s HHC intenzivnější zážitek, i když to závisí na toleranci uživatele. 

Jeho popularita exploduje, protože státní a federální agentury rychle stanoví zákony a předpisy zakazující produkty Delta-8 THC. Ale HHCP technicky není sloučenina THC, takže v současnosti není těmito zpřísňujícími omezeními ovlivněn.

Abychom to vzali úplně na začátek, HHC byl vytvořen v roce 1944 americkým chemikem, který přidal molekuly vodíku do Delta-9 THC. Tento proces se nazývá hydrogenace a používá se pro všechny druhy úprav, jako je přeměna rostlinného oleje na margarín. 

Poté, co se zjistilo, že hydrogenace přeměňuje THC na HHC, začali vědci zkoušet, jak přeměnit jiné kanabinoidy. Kanabinoid THCp byl objeven teprve v roce 2019. Netrvalo tedy dlouho a z tohoto objevu se zrodil HHCP. 

Liší se od HHC, protože má na svém alkylovém řetězci dva další uhlíky. Studie ukázaly, že zvýšená délka alkylového řetězce v THCp vede ke zvýšené vazbě na kanabinoidní receptory. Předpokládá se, že HHCP se také lépe váže na CB receptory, možná ještě lépe. 

Mnoho účtů od lidí, kteří vyzkoušeli HHCP, tato podezření podporuje. Uvádějí, že účinky HHCP jsou silnější než HHC a THCp.

HHC-P Destilátová stříkačka

Jak Silný Je Kanabinoid HHCP?

Významným bodem znepokojení ohledně HHCP nebo jakéhokoli nového alternativního kanabinoidu, který se dostává na trh, je to, že o nich a o tom, jak ovlivňují lidi, existuje jen málo nebo žádné studie. Díky tomu je těžké posoudit, jak moc by to mohlo být. 

Vzhledem k tomu, že kanabinoidy jako HHCP jsou teprve nyní objevovány a konzumovány v širokém měřítku, neexistují ani dobré neoficiální důkazy, ze kterých by se dalo vyjít. 

Ale některé alternativní kanabinoidy jako THCp mají o něco více studií, ze kterých si lze vypůjčit informace.

Předpokládá se, že THCp je výrazně účinnější než Delta-9 THC. Studie provedená na myších ukázala, že THCp bylo ve skutečnosti 33krát aktivnější na receptorech CB1 než THC. A předpokládá se, že HHCP je také aktivnější než jiné kanabinoidy. Ještě více než THCp.